logo de Clubexa.org

Zonal Sub-14. Primera jornada

Redacción (publicado: 2007-01-09 09:52:03)
Listado definitivo de jugadores:
No  Name                        Rtg  Loc  Club            

1.  Lorenzo Serrano, Henar      1711      Alexandre Bóveda
2.  González Carro, Víctor           1607 Alexandre Bóveda
3.  Carballo Noya, Miguel            1604 Alexandre Bóveda
4.  Toba Rodríguez, Javier           1574 Ex-alcohólicos  
5.  Fariñas Pose, Julio              1570 Xadrez Arteixo  
6.  Toba Rodríguez, Irene            1518 Ex-alcohólicos  
7.  Larrosa Villanueva, Uxía         1457 Alexandre Bóveda
8.  López Baelo, Raúl                     Ex-alcohólicos  
9.  Morandeira García, Álvaro             Xadrez Sigrás   
10. Pedreira Giralda, Francisco           Xadrez Sigrás   



Zonal Absoluto y Sub-18. Primera jornada

Redacción (publicado: 2007-01-09 09:34:41)

Listado definitivo de jugadores:

No  Name                        Feder Rtg  Loc  Club            

1.  Larrosa Vila, Xosé                2243 2247 Alexandre Bóveda
2.  Ferreiro Pailos, Alejandro  S-18  2123 2020 Xadrez Arteixo  
3.  Arias Rodríguez, Manuel           2114 2131 Ex-alcohólicos  
4.  Graña Lois, Jorge                 2078 2072 Sardiñeira      
5.  Mazaira Alba, Javier              2003 2012 Xadrez Arteixo  
6.  Vilariño Gestal, Ricardo          1990 1923 Sardiñeira      
7.  Goday Otero, Víctor               1988 1966 SAFA            
8.  Sánchez Ferreira, Emilio          1968 1825 Alexandre Bóveda
9.  Aboy Nieto, Pablo           S-18  1938 1786 Alexandre Bóveda
10. Ares Campo, Iria                  1923 1867 Alexandre Bóveda
11. Rodríguez Crespo, Eduardo   S-18  1899 1726 Ex-alcohólicos  
12. Rey Fariña, Ángel                 1860 1811 Ex-alcohólicos  
13. Santiso Becerra, Pablo      S-18  1796 1756 Alexandre Bóveda
14. Arroyo Figuero, Fernando               1680 SAFA            
15. Balbás, Alexandra           S-18            Ex-alcohólicos  
16. Calzado Criado, Juan Carlos                 Ex-alcohólicos  
17. Comendeiro Pena, Karim      S-18            Ex-alcohólicos  
18. Espantoso Seijo, Noé Simón  S-18            Rabadeira       
19. Fernández Iglesias, Diego                   Ex-alcohólicos  
20. Figueiras Arias, Daniel                     Ex-alcohólicos  
21. Rey Taboada, Andrés                         Xadrez Arteixo  
22. Siso Lale, Juan Carlos                      Ex-alcohólicos  

Concello da Coruña

O Concello da Coruña subvencionou a participación de CLUBEXA na temporada 2020 da Liga Galega por equipos de xadrez

ACLAD Coruña

Estamos en Facebook