clubexa.org

24 de noviembre de 2017
Rolda novena da Liga 2014
Fustes Pardo, Carlos
( 20-03-2014, 14:09 )

Moi boa novena rolda para o nolo club.

O primeiro que temos que facer e felicitar aos nosos compañeiros do equipo de terceira, ESCOLA DE XADREZ CLUBEXA, que lograron, por carto ano consecutivo o ascenso de categoría. E o fixeron da mellor maneira posible: gañaron no domicilio do POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO C por 4 a 0, consolidándose na terceira praza da clasificación final do seu grupo.

En primeira, o CLUBEXA logrou un importante empate contra o equipo GRUPO BAZÁN A. Os dous puntos conseguidos ante o, posiblemente, mellor equipo do grupo, e cunha aliñación de circunstancias, faino asegurar prácticamente a permanencia. 

E, en segunda, os nosos equipos volvéronse poñer de acordo, esta vez na vitoria que os afasta, polo de agora, do descenso. O equipo AFECCIONADOS CLUBEXA gañou por 3 a 1 a O TOQUE XIRIA, mentres que o PENA CLUBEXA endosoulle un contundente 3.5 a 0.5 ao CÍRCULO FERROLANO E.

Para coñecer os resultados por taboleiros, hai que seguir lendo. 



Local: CLUBEXA

Visitante: GRUPO BAZÁN "A"

¿Comparece?: SI

¿Comparece?: SI

C

Lic.

 

Res.

C

Lic.

 

Res.

B

126

CARLOS FUSTES PARDO

1/2

N

729

CARLOS MANUEL ABELLA VAZQUEZ

1/2

N

146

EDUARDO RODRIGUEZ CRESPO

0

B

728

MANUEL FERNANDO DOMINGUEZ GARCIA

1

B

141

DIEGO FERNANDEZ IGLESIAS

1/2

N

576

FRANCISCO JOSE PEREZ DIAZ

1/2

N

3898

ENRIQUE VILLODAS VAZQUEZ

1

B

1359

EUSEBIO BUSTABAD RAPA

0

TOTAL

2

TOTAL

2




Local: PENA CLUBEXA

Visitante: CÍRCULO FERROLANO "E"

¿Comparece?: SI

¿Comparece?: SI

C

Lic.

 

Res.

C

Lic.

 

Res.

B

137

JOSE LUIS SOMOZA DIGON

1

N

650

LUCIANO PIÑON PITA

0

N

142

JUAN CARLOS SISO LALE

1

B

4222

QUIRINO BORES BERMEJO

0

B

5303

BENJAMIN BORNIA AGUILAR

1/2

N

665

JOSE MILLAN SOTO

1/2

N

143

MIGUEL ANGEL MENDOZA VERDES

1

B

6469

ALEJANDRO SEGURA RIO

0

TOTAL

3,5

TOTAL

0,5




Local: AFECCIONADOS CLUBEXA

Visitante: O TOQUE XIRIA

¿Comparece?: SI

¿Comparece?: SI

C

Lic.

 

Res.

C

Lic.

 

Res.

B

239

JULIO BUGLIOT LAGE

0

N

550

JOSE MANUEL POSE GARCIA

1

N

132

DANIEL FIGUEIRAS ARIAS

1

B

551

ESTEBAN RAPOSO RAMA

0

B

140

ANGEL REY FARIÑA

1

N

7528

ANTHONY GONÇALVES CUNHA

0

N

5511

DIEGO BUGLIOT MATEO

1

B

562

JOSE RAMON POMBO RAMA

0

TOTAL

3

TOTAL

1




Local: POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO "C"

Visitante: ESCOLA DE XADREZ CLUBEXA

¿Comparece?: SI

¿Comparece?: SI

C

Lic.

 

Res.

C

Lic.

 

Res.

B

2989

JORGE GALVEZ NEMIÑA

0

N

7097

RAMON SUAREZ PASTORIZA

1

N

6399

ARTAI DUARTE PRIETO

0

B

7264

SERGIO SENDON SALAVERRY

1

B

3566

MARTIN GALVEZ NEMIÑA

0

N

4552

ERNESTO FERNANDEZ REGUEIRA

1

N

6396

MARCOS LORENZO CEDEIRA

0

B

9201

JOSE MANUEL MOSQUEIRA VARELA

1

TOTAL

0

TOTAL

4




[ Volver ]